Říjen 2007

Sladké pokušení

31. října 2007 v 15:31 Big Ben
Prostitutka Laila má v pokoji stálého hosta,kterému nabídne jednu ze svých pralinek.Po chvíli se stařík začne dusit a vzápětí umíra.Majitel podniku Arno Aschauer s komplicem Charliem vezou jeho mrtvolu v kufru auta a na cestě je zastaví policista.Charlie ho zabije.Náklad pak v rychlosti odloží na toalety benzínky.Ben a Sabrina zjištˇují,že mrtvý je biskup Strobl,pravidelný návšťěvník bordelu, který zemřel po požití dávky digitalisu......
zavřít okno

29.července 2000

31. října 2007 v 9:51 Přátele
Se vzaly hollywoodské super hvězdy Jennifer Aniston a Brad Pitt.Moc dlouho jim to ale nevydrželo, rozvod proběhl už 25.3.2005.
Jennifer Anistonová rozchod prožívá velmi těžce. Doma pláče a cítí se zneužitá.

Vítejte ve světě kouzel

30. října 2007 v 15:28 Harry Potter
Bradavický hrad,Zapovězený les či zasněžená vesnička Prasinky.To vše bude k vidění v novém zábavném parku,který do dvou let vznikne poblíž floridského Orlanda.Ponese název POTTERLAND a bude zasvěcený mladému čarodějnickému učni a světu kouzel.Dopravu zajistí bradavický expres,v obchodech budou k mání ko´t´ta, netopýři, kouzelnické hůlky a zázračné lektvary. Do plánu na parku se zapojila i J.K.Rowlingová.

Co víme o Benově matce

30. října 2007 v 15:20 Big Ben
O představitelce Resi Berghammerové především víme,že se jmenuje Ruth Drexlerová a že se narodila 14.července 1930 ve Vilshofenu.Dále,že se před kamerou poprvé objevila v roce 1949(natočila hned dva filmy)a že dodnes má na svém kontě 80 titulů.Prakticky všechny jsou však televizní;diváci s dobrou vizuální pamětí ji mohli zaznamenávat v seriálech Místo činu,Starej nebo Derrick.Drtivou převahu však má Big Ben:do Resi se Ruth Drexlerová převtělila víc než 50krát!
Na podrobnostzi z jejího soukromého i pracovního života jsou však prameny poměrné skoupé.Dozvěděli jsme se však například to ,že Ruth dlouho žila až do jeho předčasné smrti s hercem a režisérem Hansem Brennerem(mj.otce herce Motitze Bleibtreua),jenž se objevil i v seriálu Big Ben a jeden díl také natočil.
A co soudí o své životní roli matky rozložitého kriminalisty?,,S Ottfriedem si výborně rozumíme,baví nás ta neustála řevnivost a vzájemné špičkování,i když na počátku byl vztah obou postav mnohem idyličtější.Často jsem přemýšlela o tom,jak bych se chovala k synovi ve svém skutečném životě.Mám však jen dcery,a tak to nemohu posoudit.A já jako kuchařka? To je jedná velká televizní lež,Ottiho bych ve skutečnosti svými kulinářskými výkony vůbec neuctila."
Komisa?ka Sabrina a Benno ne?et?í ve vzájemných rozhovorech ironií - foto: ARCHIV PRIMA TV
Big Ben - foto: ARCHIV PRIMA TV

Knížky od Lud´ka Stínila

30. října 2007 v 15:03 Zajímavé knihy
Osudná chyba (2001)
Krátké dotyky léta(2002)
Sázka o lásku(2002)*
Lásce na dosah(2002)*
Prima holka(2002)*
Dotkla se nás láska(2003)
Četli jsme ve hvězdách(2003)*
Něžná rebelka(2003)*
Na city se nesází(2003)
Sex k lásce nestačí*
Svět patří romantikům
Ztracená láska(2004)
Nevinné intriky*
Šance pro dvě srdce
Před láskou se neutíka
Líbej ,ale nemiluj*
Falešná hra(2005)
Sexy kočky(2005)
Nečekané letní lásky(2005)
Když padá hvězda(2005)*
Když život bolí(2005)*
Kolotoč lásek(2006)
Duhová láska(2006)
Šílenství jménem Láska(2006)*
Lekce z lásky(2006)
Střípky lásek
Nechci tě ztratit(2007)
Hra s nevěrou(2007)*
Četli jste některou z nich,jestli ano,napište kterou,jak se vám líbila a jiné věci do komentáře.Já četla ty , u kterých je hvězdička.

spravedlnosti bude učiněno zadost

16. října 2007 v 14:34 Odložené případy
Zločinci ,kteří vraždili před desítkami let,mají zato,že jsou jejich trestné činy dávno zapomenuty nebo promlčeny.Jenže chyba lávky.Detektivka Lilly Rushová jim dokáže,že spravedlnost má mnohem delší prsty,než si mysleli.
Odložené případy patří do rodiny slavných kriminálek z Las Vegas,Miami a New Yorku.Producent Jerry Bruckheimer prostě rozjel ve velkém svůj seriálový byznys přibližující práci detektivů použivajících při patrání nejmodernější technologie.Tentokrát děj zasadil do Philadelphie a hlavní otěže svěřil Kathryn Morrisové ,Která za sebou měla v roce 2003,kdy se začalo natáčet,nespočet epizodních rolí.V hlavní hraje poprvé.
Bruckheimerovy seriály se těší zájmu miliónů fanoušku po celém světě a Odložené případy nejsou vyjímkou.Zároveń ale spoustě z nich a také kolegům filmařům leží v žaludku.Viní ho z toho,že sprostě okopíroval kanadský seriál Cold Squad z roku 1998,kde se vyskytujípodobné postavy a hlavně je naprosto stejný základní námět.Tvůrci Cold Squadu se s Bruckheimerovou produkční společností proto mnoho let soudili.Nic to ale nemění na tom ,že v Kanadě běžely oba seriály souběžně,navíc na jedné televizní stanici.Sérii o vyšetřování nevyřešených vražd Waking the Dead začali natáčet před sedmi lety i Britové.A aby toho nebylo málo,nyní se na stejné téma připravuje i celovečerní film.Snímek s názvem A Cold Case právě natáčí režisér Mark Romanek,scénař napsal na motivy románu Philipa Gourevitche Eric Roth.Tom Hanks v něm hraje vyšetřovatele Andyho Rosenzweiga,Který se těsně před ukončením služby rozhodne vyřešit sedmadvacet let starou vraždu svého nejlepšího přítele.
V každé epizodě Odložených případu se můžete těšit na písničky a hudbu z doby ,kdy se vražda odehrála.Retrospektivní záběry jsou navíc natáčeny na stejný typ filmu,který byl v té době používaný.

Charlieho andílci-na plné pecky

12. října 2007 v 18:11 | tvmag. |  Cameron Diaz
Krásné agentky se musí vypořádat s případem ukradených dokumentů.Tentokrát jsou v sázce dva stříbrné prsteny,které mají mnohem vyšší hodnotu,než by se na první pohled zdálo.obsahují totiž velmi cenné informace,s jejíchž pomocí lze odhalit novou identitu všech osob zařezených do národního programu pro ochranu svědků.........
Charlieho andílci: Na plný pecky - (Charles Angels 2)

Past na rodiče

12. října 2007 v 18:03 | tvmag. |  Lindsay Lohan
Komedie o dvojčatech,která chtějí dát znovu dohromady své rozvedené rodiče.Hallie a Annie se setkaly v letním táboře Camp Walden.Střetly se v šermířském souboji,a když si po jeho skončení sundaly přilby,zjistily,že jsou si k nerozeznání podobné.Když si pak začaly vyprávět o svých rodičích,pochopily,že jsou sestry-dvojčata.
Hrají:D.Quaid,N.Richardson,L.Lohan
Lindsey si zahrala dvojroli..!!!

Protivný sprostý holky

12. října 2007 v 17:55 | tvmagazin |  Lindsay Lohan
Šestnáctiletá Cady Heron měla určitě neobvyklé dětství.Se svými rodiči-zoology žila15let v africké džungli.Po domácím vyučování mezi lvy agorilami se teď musí vypravit studovat na střední školu do velkoměsta.Tam čekají mladou ,,Afričanku" perné i humorné situace.Už první den se přesvědčí ,že přežít americkou střední bude tak obtížné jako přežít v divočině............

Lindsay si šňupla

12. října 2007 v 17:40 | tvmagazin |  Lindsay Lohan
Když to miluješ ,není co řešit.LINDSAY LOHAN si nedokáže představit život bez alkoholu a drog.A tentokrat se nechala dokonce načapat s bílým nosem.Je to přitom jen pár týdnu,co 21 letá herečka opustila léčebnu pro závislé na alkoholu a omamných látkach.,,Dala si hned několik lajn kokainů během jediné noci. Oblečéná jen v kalhotkách šňupala z konferenčního stolku,"přiznala britskému listu NOTW kamarádka Lohan.
<
< td>< td>< td>< td>< td>< td>< td>< td>< td>< td>< td>< td>Lindsay Lohan Poster


životopis

4. října 2007 v 12:26 Britney Spears

Britney Spears

zpěvačka, herečka, modelka

Datum narození: 02.12.1981 Místo narození: Kentwood, Louisiana, USA Znamení: Střelec

Přehled
Životopis
Ve zkratce
Diskografie
Filmografie
Diskuse (556)
Fotogalerie (679)

Životopis: [editovat životopis Britney Spears]Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.

Doprovázená matkou a mladší sestrou strávila Britney Spears několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu.

Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua JC Chasez - nynější členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula.

Po zrušení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední školu doma v Luisianě. Po roce studia začala toužit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoškolském studiu za pomoci soukromých učitelů.

Začátkem roku 1998 bylo první album Britney Spears hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamžik - bleskově se vyhouplo do čela snad všech světových hitparád.

Britney Spears si také získala fanoušky dobrou marketingovou strategií, když zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níž se hráli její písně. Její vzhled školačky, blonďaté culíky a těsný svetřík ve videoklipu Baby One More Time si našel okamžitě milióny fanoušků.

V současné době se snaží prosadit i na poli filmu, kde byla její první role v roce 2000 jako letuška v epizodní roli v thrilleru Longshot. Podle jejích slov ale chce aby hudba byla vždy na prvním místě.

V roce 2002 si zahrála hlavní roli ve filmu Crossroads, v němž si zahrála Lucy.Lucy pořád piští, ale podaří se jí splnit si svůj sen: vystoupí jako zpěvačka v klubu.Ještě se Britney objevila v dalším filmu Austin Powers - Agent 003 Austin Powers in Goldmember, kde vystupuje sama za sebe.

Když je v roce 2004 na vrcholu své kariéry, vdá se za tanečníka Kevina Federlina. Pro všechny byly zpočátku párem snů. To se následně změní jakmile Britney otěhotní. Kevin rozhazuje její peníze plnými hrstmy a tráví noci s jinými ženami a popíjením s kamarády. Každý den se objevují na titulních stranách bulvárních plátků a Brit to ignoruje, protože chce zachránit rozpadající se manželství. Porodí Seana Prestona a ani ne za pár měsíců otěhotní podruhé. Dovnímá se, že druhý potomek zachrání jejich vztah. Nestane se tak. Britney porodí druhého syna, obarví si vlasy na černo a podává kategoricky žádost o rozvod.

V nejbližších dnech Britney připravuje novou desku a chystá tak přelomový návrat do světa šoubyznys.

fotecky

4. října 2007 v 12:15 Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spearsb.s.

Born to make you happy

4. října 2007 v 12:14 Britney Spears
 • Born To Make You Happy
 • (Oh my love)
  I'm sitting here alone up in my room
  And thinking about the times that we've been through
  (Oh my love)
  I'm looking at a picture in my hand
  Trying my best to understand
  I really want to know what we did wrong
  With a love that felt so strong

  If only you were here tonight
  I know that we could make it right

  I don't know how to live without your love
  I was born to make you happy
  'Cause you're the only one within my heart
  I was born to make you happy
  Always and forever you and me
  That's the way our life should be
  I don't know how to live without your love
  I was born to make you happy

  I know I've been a fool since you've been gone
  I'd better give it up and carry on (oh my love)
  'Cause living in a dream of you and me
  Is not the way my life should be

  I don't want to cry a tear for you
  So forgive me if I do
  If only you were here tonight
  I know that we could make it right

  I don't know how to live without your love
  I was born to make you happy
  'Cause you're the only one within my heart
  I was born to make you happy
  Always and forever you and me
  That's the way our life should be
  I don't know how to live without your love
  I was born to make you happy

  I'd do anything, I'd give you my world
  I'd wait forever, to be your girl
  Just call call out my name,
  And I will be there
  Just to show you how much I care

  I don't know how to live without your love
  I was born to make you happy
  'Cause you're the only one within my heart
  I was born to make you happy
  Always and forever you and me
  That's the way our life should be

  I don't know how to live without your love
  I was born to make you happy
  I don't know how to live without your love
  I was born to make you happy
  'Cause you're the only one within my heart
  I was born to make you happy
  Always and forever you and me
  That's the way our life should be
  I don't know how to live without your love
  I was born to make you happy

Soda Pop

4. října 2007 v 12:13 Britney Spears
 • Soda Pop
 • Ah, oh-oh
  Ah, oh-oh

  Friends say, I'm away
  Because I'm down with you every day
  They say, break away
  I'm missing out on the fun and games
  But you smile and the words they tell me quickly disappear
  You speak and there's is no other voice that I can hear

  I spend my days
  (Ooh, Ooh)
  With you
  (I spend my days)
  I spend my nights
  (My nights)
  Thinkin' about you
  (Thinking about you babe)
  I spend my days
  (All day, All night)
  With you
  (With you)
  I spend my nights
  (My nights)
  Thinkin' about you

  You stay on my mind, oh
  And I think about you all the time
  (All the time)
  Day and night
  Feels so right
  And for us there is no end in sight, ooh

  Each day that I spend around you
  Passes by too fast
  Each night that I spend without you
  Is longer than the last

  I spend my days
  (I spend my days)
  With you
  (Thinking about you babe)
  I spend my nights
  (My nights)
  Thinkin' about you
  (All day, All night)
  I spend my days
  (My days)
  With you
  (Thinking about you)
  I spend my nights
  (My nights)
  Thinkin' about you
  (Thinking about you babe)

  Ooh, You know I can't get enough of you
  (Can't get enough yeah)
  Uh-uh, You know that 24 hours won't ever, ever do
  (Never)

  I spend my days
  (I spend my days)
  With you
  (Thinking about you babe)
  I spend my nights
  (My nights)
  Thinkin' about you
  (All day, All night)
  I spend my days
  (My days)
  With you
  (Thinking about you)
  I spend my nights
  (My nights)
  Thinkin' about you
  (Thinking about you babe)

  I spend my days
  (I spend my days)
  With you
  (Thinking about you babe)
  I spend my nights (my nights)
  Thinkin' about you
  (All day, all night)
  I spend my days (my days)
  With you
  (Thinking about you)
  I spend my nights (my nights)
  Thinkin' about you
  (Thinking about you babe)

Sometimes

4. října 2007 v 12:12 Britney Spears
 • Sometimes
 • You tell me you're in love with me
  That you can't take your pretty eyes away from me
  It's not that I don't want to stay
  But every time you come too close I move away
  I wanna believe in everything that you say
  'Cos it sounds so good
  But if you really want me, Move slow
  There's things about me, You just have to know

  Sometimes I run
  Sometimes I hide
  Sometimes I'm scared of you
  But all I really want is to hold you tight
  Treat you right, be with you day and night
  Baby all I need is time

  I don't wanna be so shy, Uh-uh
  Every time that I'm alone I wonder why
  Hope that you will wait for me
  You'll see that, You're the only one for me
  I wanna believe in everything that you say
  Ah 'cos it sounds so good
  But if you really want me, Move slow
  There's things about me, You just have to know

  Sometimes I run
  Sometimes I hide
  Sometimes I'm scared of you
  But all I really want is to hold you tight
  Treat you right, be with you day and night
  Baby all I need is time

  Just hang around and you'll see
  There's no where I'd rather be
  If you love me, trust in me
  The way that I
  Trust in you

  Sometimes I run
  Sometimes I hide
  Sometimes I'm scared of you
  But all I really want is to hold you tight
  Treat you right, be with you day and night
  Baby all I need is time
  Sometimes I run
  Sometimes I hide
  Sometimes I'm scared of you
  But all I really want is to hold you tight
  Treat you right, be with you day and night
  Baby all I need is time

  All I really want is to hold you tight
  Be with you day and night

(you drive me)Crazy

4. října 2007 v 12:11 Britney Spears
 • (You Drive Me) Crazy
 • Baby, I'm so into you
  You got that somethin'
  What can I do?
  Baby, you turn me around
  The earth is movin'
  But I can't feel the ground

  Every time you look at me
  My heart is jumpin'
  It's easy to see
  Lovin' you means so much more
  More than anything I ever felt before

  You drive me crazy
  I just can't sleep
  I'm so excited
  I'm in too deep
  Oh, crazy
  But it feels alright
  Baby, thinkin' of you keeps me up all night

  Tell me you're so into me
  That I'm the only one you will see
  Tell me I'm not in the blue
  That I'm not wastin'
  My feelings on you

  Lovin' you means so much more
  More than anything I ever felt before

  You drive me crazy
  I just can't sleep
  I'm so excited
  I'm in too deep
  Oh, crazy
  But it feels alright
  Baby, thinkin' of you keeps me up all night

  Crazy
  I just can't sleep
  I'm so excited
  I'm in too deep
  Crazy
  But it feels alright
  Every day and every night

  You drive me crazy
  I just can't sleep
  I'm so excited
  I'm in too deep
  Oh, crazy
  But it feels alright
  Baby, thinkin' of you keeps me up all night

  You drive me crazy
  (You drive me crazy baby)
  Oh, crazy
  But it feels alright
  Baby, thinkin' of you keeps me up all night
  Baby, thinkin' of you keeps me up all night

pisnička-Baby one more time

4. října 2007 v 12:09 Britney Spears
 • Baby one more time
 • Oh baby baby
  Oh baby baby

  Oh baby baby
  How was I supposed to know
  That something wasn't right here
  Oh baby baby
  I shouldn't have let you go
  And now you're out of sight, yeah

  Show me how you want it to be
  Tell me baby 'cos I need to know now
  Oh because

  My loneliness is killin' me
  (And I)
  I must confess I still believe
  (Still believe)
  When I'm not with you I lose my mind
  Give me a sign
  Hit me baby one more time

  Oh baby baby
  The reason I breathe is you
  Boy you've got me blinded
  Oh pretty baby
  There's nothin' that I wouldn't do
  It's not the way I planned it

  Show me how you want it to be
  Tell me baby 'cos I need to know now
  Oh because

  My loneliness is killin' me
  (And I)
  I must confess I still believe
  (Still believe)
  When I'm not with you I lose my mind
  Give me a sign
  Hit me baby one more time

  Oh baby baby
  How was I supposed to know
  Oh pretty baby
  I shouldn't have let you go
  I must confess that my loneliness
  Is killin' me now
  Don't you know I still believe
  That you will be here
  And give me a sign
  Hit me baby one more time

  My loneliness is killin' me
  (And I)
  I must confess I still believe
  (Still believe)
  When I'm not with you I lose my mind
  Give me a sign
  Hit me baby one more time

  I must confess (my loneliness) that my loneliness
  (Is killing me) Is killing me now
  (I must confess)
  Don't you (I still believe) know I still believe
  That you will be here (I lose my mind)
  And give me a sign
  Hit me baby one more time

fotky z dětství

4. října 2007 v 12:06 Hilary Duff
[image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image]

[image] [image] [image]

[image] [image] [image] [image] [image] [image]
[image]
[image][image] [image]poznáte ji

Joel a Hilary

4. října 2007 v 12:05 | jiný blog |  Hilary Duff
Hilary je TROCHU menší!!