Prosinec 2007

zpěvačka se vdala

31. prosince 2007 v 11:59 | tv mag. |  Christina Agulliera
Christina Aguilera
Mladá zpěvačka Christina Aguillera je od 20. listopadu vdanou paní - vzala si Jordana Bratmana, s nímž se zná od roku 2002. Ceremoniál se odehrál na rodinné vinařské farmě farmě v Napa Valley v Kalifornii. Mezi sto padesáti hosty byly například Justin Timberlake a Cameron Diaz.

Módní hádanka

30. prosince 2007 v 17:42 | tv mag. |  Nicol Kidmanová
Nicole Kidman
Snímek Nicole Kidmanové ve velmi vzdušné robě byl komentován otázkou: ví někdo, jaký trik Nicole používala k tomu, aby jí přední díl šatů pevně držel na hrudi?

madonna je přísná manželka

30. prosince 2007 v 17:38 | tvmag |  Madona
Madonna
Téhle zprávě se téměř nechce ani věřit. Zpěvačka Maddona prý doma zavedla přísný režim - alespoň pokud jde o jejího muže Guye Ritchieho. Především se musí zdržovat v domě minimálně tři večery v týdnu. Jde-li do hospody, jsou mu povolena jen tři piva a stejně se musí vrátit před jedenáctou.

Pam se vrátí na pláž

30. prosince 2007 v 17:35 | tv mag |  Pamela Anderson
Pamela Anderson
Pamela Andersonvá se má jako host objevit ve filmové verzi seriálu Pobřežní hlídka. David Hasselhoff, který stojí za nápadem oživit příhody mládenců a děv v rudých plavkách, chce přivést na stříbrné plátno další hvězdy, které se v seriálu objevily : Eriku Elaniakovou, Carmen Electru, Yasmine Bleethovou či Traci Binghamovou. Všechny řekli ano.

Nahá Madonna v Plastické chirurgii

30. prosince 2007 v 17:27 | tv mag. |  Madona
Madonna
Zájem o americký seriál Plastická chirurgie s. r. o. ani po čtyřech letech neutichá, a tak se tvůrci snaží divákům nabídnout čas od času zpestření. Nyní jim bude zpěvačka Maddona, která se dokonce objeví v jedné epizodě v rouchu Evině. Své dokonalé tělo ukáže nahé jako jedná z klientek hlavní dvojice plastických chirurgů. ,, Ani jsme ji nemuseli přemlouvatdlouho, " pochvaluje si Ryan Murphy, scénarista seriálu, který nyní připravuje pro Maddonu nahou scénu. Zda půjde o čistě nevinnou, či erotickou, zatím neoznámil.

Maddona se rozdurdila

30. prosince 2007 v 17:18 | tv mag |  Madona
Madonna
To si dala! Aby mohla na jevišti při vystoupení v londýně předvádět krkolomné kousky, Maddona pár písní odbyla playbackem. Dokonce Elton John se měl vyjádřit, že diváci přišli kvůli jejímu zpěvu, a ne sledovat tělocvik. Maddona prostřednictvím své mluvčí oznámila, že vystoupení zopakuje na mikrofón a tentokrát s ,,živým" orchestrem.

Dannyho parťáci

30. prosince 2007 v 17:09 | tv mag. |  Brad Pitt a Angelina Jolie
Brad Pitt
Sotva je okouzlující zloděj Danny Ocean podmíněčně z vězení v New Jersey, okamžitě se pustí do přípravy další velké akce. Hodlá vyloupit trezor kasina Bellagio, který patří k nejlépe střeženým, a to nejen v Las Vegas, a je považovám za nedobytný. Dodávájí se sem peníze z dalších dvou kasin patřících Terrymu Bene dickovi a podle odhadu by tu na Dannyho mělo čekat téměř sto padesát milionů dolarů. Společně s falešným karetním hráčem Rustym přesvědčí boháče Reubena, aby jejich akci finančně zabezpečil, a záčne dávat dohromady tým složený z druhořadých kriminálníků různých specializací. Vedle Dannyho a Rustyho se členy týmu stanou krupiér Frank, bratři Virgil a Turk Malloyovi, kteří jsou skvělými řidiči, mistr odposlechu Livingston Dell, který kdysi pracoval pro FBI, pyrotechnik Basher Tarr, ohebný čínský artista jen, postarší zloděj Saul Bloom a zručný kapsař Linus Caldwell. Tým se začne na akci důkladně připravovat.

Pamela míří rovnou na pláž

30. prosince 2007 v 13:21 | tv mag. |  Pamela Anderson
Pamela Anderson
Prsatá blondýna v červených plavkách. Tak vypadala v roli zachránářky, která vynesla Pamelu Andersonovou mezi televizní hvězdy. Teď se navleče do plavek znovu, tentokrát v seriálu, který se bude odehrávat na plážích v Malibu. Natáčení připravují stejní lidé jako Pobřežní hlídku, jen děj se přenese od záchranářů do plážového klubu. Pamela si střihne hlavní roli a doufá, že bude stejně úspěšná jako v Hasselhoffové zachránářské sérii, která je zapsaná v Guinnessově knize rekordů jako nejsledovanější pořád v historii televize. Baywatch týdně sledovalo po celém světě více než 1,1 miliardy diváků.

Pamela adoptuje sirotka

30. prosince 2007 v 13:13 | tv mag. |  Pamela Anderson
Pamela Anderson
Pamela Andersonová bude zřejmě další celebritou, která se ujme sirotka. Během návštěvy Moskvy se prý doslova zamilovala do tamních dětí bez rodičů. Blonďatá vnadna maminka dvou dětí - desetiletého Brandona a devítiletého Dylana - se ale obává, že se jí kvůli ruské byrokracii nepodaří dotáhnout adopci do konce. ,,Určitě tam pojedu znovu. V Rusku je ale těžké adoptovat dítě, i když jste Rus, natož pro cizince. Není to unich příliš běžné.Kdyžje dítě sirotek, je to prostě tak, " stěžuje si herečka.

Sedm cest ke smrti

30. prosince 2007 v 13:13 | tv mag. |  Brad Pitt a Angelina Jolie
Brad Pitt
Přecpáváte se ? Požádat o finanční pomoc vás může jen hlupák? Nehýbete se ? Vaši sousedi mají vždycky všechno lepší, což vás vytáčí tak, že někoho musíte zmlátit? Máte pocit, že jste důležitější než ostatní? A máte přehnané sexuální potřeby? Pak si dávejte dobrý pozor, aby vás nepraštil přes prsty vyšinutý katolik! Obžrství, lakota, lenost, závist, hněv, pýcha a smilstvo. Sedmero hříchů, kterými se nechaqla inspirovat při tvorbě svých děl řada umělců- od Danta Alighiriho přes nespočet malířu, básniků, spisovatelů, skladatelů, divadelníků a vposlední době také filmařů a animátorů. Chopil se jich i scénaristá Andrew Kevin Walker, který sklepal dohromady snímek Sedm. Sntejně jako si on užil psaní, užili si tvůrci natáčení. Věděli jste třeba, že oběť upoutaná rok na lůžku nebyla dálkově ovládáná figurína, ale skutečný, extremně vyzáblý herec, snímž si vyhráli maskeři? ,,Zvětšili jsme mu zuby, takže jeho hlava vypadala malá a scvrklá podvýživou, " popisuje maskér Rob Bottin. Užil si i Leland Orser, který se na zrychlené dýchání při výslechu připravoval velmi rychlým vdechováním a vydechovaním, aby jeho tělo bylo ve správnou chvíli přesycené kyslíkem a scénu zvládlo. Filmaři připravili několik různých konců. Brad Pitt (jeho roli měl hrát původně Denzel Washington ) ovšem jakoukoliv změnu odmítal a pohrozil, že roli položí, pokud producenti ustoupí od - nakonec použitého - závěru. Možná proto, že v první verzi měl na konci zemřít rukou Kevina Spaceyho právě on, nikoliv těhotná Gwyneth Paltrowová. Tvůrci zvažovali i to, že Brada zastřelí parťák Morgan Freeman.

Angelina to již vyřešila

30. prosince 2007 v 12:53 | tv mag. |  Brad Pitt a Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie má zřejmě již definitivně za sebou tahanice o to, zda je či není právoplatnou adoptivní matkoumalé Zahary. Na konci října se totiž v Etiopii odehrálo druhé kolo soudních jednání, při kterém byly znovu podepsané příslušné doklady.Jak jsme se dočetli, herečka šla na zmíněné jednání s obavama, jak celá záležitost skončí. Pak se však uklidnila- ještě před zahájením řízení se totiž setkala s biologickou matkouz dívenky, která jí ze srdce děkovala, že její dceři zajistí lepší život, než k jakému by byla odsouzená ve své původní vlasti. Soudce poté konstatoval, že původní doklady o tom, že Zahařina matka zemřela a dítě je sirotek, byly důvěryhodné, a nic již teda nebrání tomu, aby se Angelina bez obav ujala svých zákonných rodičovských práv.

Víme, co dělala v Praze

30. prosince 2007 v 11:27 | tvmag |  Brad Pitt a Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina dorazila začátkem května do Prahy natáčet snímek Wanted. Akční film, jehož režii svěřili producenti, kazašskému filmaři Timuru Bekmambetovi ( proslavil sefilmy Noční a denní hlídka), čerpá námět ze stejnojmeneho komiksu Marka Millara a J.G.Jonese. Vypráví o mladém muži Wesleym (James Mcavoy) , ktwerý zjistí, že jeho dlouho pohřešovaný otec je násilník a nájemný vrah. A po otcově smrti by měl převzít jeho řemeslo. během tréninku v sobě objeví nadlidské schopnosti. Na cestě mezi nejlepší zabijáky mu pomáhá sloan (Morgan Freeman) a jeho pravá ruka Fox( Angelina Jolie). Premiéra snímku je naplánovaná na přelom března a dubna příštího roku a Bekmambetov přislíbil účast i na pokračování, jehož přípravy jsou již také v plném proudu. Natáčení by mělo v českých luzích a hájích probíhá několik týdnů. Nejostřílenější a místních poměrů nejznalejší je zřejmé James McAvoy, který v Česku nedávno natáčel fantasy Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň.

Život nebo něco takového

29. prosince 2007 v 15:32 | tvmag |  Brad Pitt a Angelina Jolie
Angelina Jolie
Co byste dělali, kdybyste se dozvěděli, že vám zbývá pouhý týden života? Přehodnotili byste svůj žebříček životních priorit? Lanie Kerriganová, která pracuje jako televizní reporterka v seattlu, si myslí, že její život je dokonalý. Má perfektní práci, nádherný byt, skvělou garderobu a fantastického přítele. Jenže pak potká bezdomovce, který jí předpoví, že za týden zemře......

Bojím se o rodinu

29. prosince 2007 v 15:17 | tv mag. |  Brad Pitt a Angelina Jolie
Angelina Jolie
O děti sice pečuje armáda chuv, přesto je s nimi pokaždé alespoň jeden z rodičů. Do Prahy na natáčení doprovodil Angelinu i Brad. ,,Už si spolu asi nikdy nezahrajeme. Neměl by se o ně kdo starat,"tvrdí jednatřicetiletá herečka. Děti jsou pro ní vším.,,Už jsem dokonce uvažovala, že nechám herectví a zůstanu doma. Děti jsou pro mě v tuto chvíli to nejdůležitější na světě. Fotografové a tisk je jen ohrožují. Opravdu mě to trápí."Je levačka, má pilotní průkaz a v Praze prý zaplatila Bradovi hodiny výuky létání helikoptérou. Česko jí údajně k srdci příliš nepřirostlo. Těžce nese především honičky s fotografy. Nejhůř jí bylo ve chvíli, kdy se na zahradu jejich vily v Bubenči dostal fotograf a zachytil Brada s dcerou. Na Evropu ale nedá dopustit. Nejvíce miluje Berlín, kde si nedávno pořídili luxusní byt. Loňské Vánoce strávila v doprovodu rodiny s kolumbijskými uprchlíky, financuje stavbu nemocnice v Súdánu, peníze rozdává také v Nambii, kde porodila dceru. Statisíce dolarů posíla na zlepšení péče o novorozence v tamních porodnicích a na zkvalitnění výuky ve školách. V Africe se společně s Bradem dala na ruční práce. S nambijskými řemeslníky spolupracuje na výrobě koberců, hrnků a dalších domácích potřeb, které prodává na internetu. Za Brada se prý provdá, až v celých spojených státech uzákoní registrované partnerství, a spekuluje se, že trpí vážnou chorobou. Trápí ji třes, mívá migrény a již několikrát zkolabovala přímo na natáčení.

Lara Croft a .................

29. prosince 2007 v 15:00 Brad Pitt a Angelina Jolie
Angelina Jolie
Ve svém prvním filmovém dobrodružství bojovala Lara Croft o magický trojúhelník světa, jehož dvě části byly ukryty na dvou různých, tisíce kilometrů vzdálených místech, aby zachránila neměnný chod času této planety. Ani tentokrát není sexuálně přitažlivá superhrdinka postavena před snadný úkol. V nitru afriky, v místě zvaném Kolébka života, je ukrytaPandořina skřínka, skrývající nejtemnější síly ďábla, které kdy lidstvo poznalo.

Na díkuvzdání do Pákistánu

29. prosince 2007 v 14:44 | tvmag |  Brad Pitt a Angelina Jolie
Angelina Jolie QuotesAngelina Jolie
Angelina Jolie jako vyslaňkyně dobré vůle OSN a Brad Pitt se na Den díkuvzdání vypravili do Pákistánu, aby se na místě přesvědčili, jak probíhá pomoc obětem tragického říjnového zemětřesení. V horách Kašmíru podle dostupných informací přebývá více než sedmdesát tisíc lidí. Angelina O své cestě informovala na tiskové besedě v Ženevě.

Nejžádanější objekt k tulení?

29. prosince 2007 v 12:42 | tv mag. |  Brad Pitt a Angelina Jolie
Muži se před usnutím moc rádi k někomu přitulí. Nevěříte ? Stačí jimm dát do postele Angelinu Jolie, Pamelu Andersonovou nebo britskou modelku Jordan.Tyto tři holky jsou totiž mezi vysněnými objekty mužů. Podle mluvčího hotelové sítě Travelodge muži vyhledávají třaké přítomnost plyšových zvířátek. Pokud jde o ženy, ty by nejraději usínaly v náručí Johnnyho Deppa, Brada Pitta či Bena Stillera. Jsou šílené i do Colina Farrella a Judea Lawa.

Angelina si vezme rok dovolené

29. prosince 2007 v 12:27 | tv mag. |  Brad Pitt a Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie se už nemůže dočkat, až se rok přehoupne do druhé půlky. Naplánovala si totiž roční dovolenou. Jen co dodělá práci v Praze a dokončí několik dalších nasmouvaných věcí, nestoupne dvanáct měsícu před kamery. ,, Tohle léto pracuju.Jsem na několik měsíců v Praze, potom budu mít dva měsíce volno, potom ještě dva měsíce budu pracovat. A pak si vezmu na celý rok volno. Rok 2008 věnuju jen Bradovi a dětem, " přiznala Angelina novinářům na tiskovce během festivalu v Cannes.

Hranice zlomu

29. prosince 2007 v 12:22 | tvmag |  Brad Pitt a Angelina Jolie
Angelina Jolie
Sahar Jordanová, společensky velmi dobře postavená mladá žena, žije poklidně se svým mužem v Londýně. jednoho dne náhodou vyslechne naléhavou prosbu nezvaného hosta- humanitárního pracovníka, dr. Nicka Callahana. Žádost o pomoc pro zbídačené děti, o které Nick pečuje, zcela změní její život. Je jím i jeho případem magicky přitahovaná. Naráz se rozhodne připojit se k němu, opustit klidný život v Londýně a pracovat po jeho boku v utečeneckém táboech. Nesnadný úkol dovede Sahar do podivných míst, kam příjde množství lidí, ale jen málokdo přežije.

Angelina a Brad slavili první narozeniny Shilon

29. prosince 2007 v 12:14 | tv mag. |  Brad Pitt a Angelina Jolie
Brad Pitt a Angelina Jolie
Hollywoodský pár Angelina Jolie a Brad Pitt se krátce po návratu z filmového festivalu v Canes do Prahy vrhl na oslavu prvních narozenin své biologické dcery Shilon Nouvel. Holčičce do pražské vily v Bubenči nechali dopravit obrovské množství balónku. Za hereckým párem do Prahy dorazili i Bradovi rodiče a bratr Doug, Angelina pozvala bratra Jamese. Shilon se narodila loni 27.května v Nambii. Jejími sourozenci jsou adoptivní pětiletý Maddox, třiletý Pax Thien a dvouletá Zahara.