Červenec 2009


SONANCH-3.KOLO

11. července 2009 v 14:35 | KeFy |  SON...
Tak takhle to dopadlo!!!
CHAD MICHAL MURRAY
8.3% (3)
CHANNING TATUM25% (9)
ZAC EFRON16.7% (6)
ROBERT PATTINSON19.4% (7)
JESSE MCCARTNEY11.1% (4)
HEATH LEDGER19.4% (7)

Postupují:
1.HEATH LEDGER
Heath LedgerHeath Ledger

3.CHANNING TATUM

Channing TatumChanning Tatum4.ROBERT PATTINSON

Robert PattinsonRobert Pattinson

5.JESSSE MCCARTNEY

Jesse McCartneyJesse McCartney

6. ZAC EFRON

Zac EfronZac Efron

chandler překročil čáru

11. července 2009 v 14:31 | tvmag.starý články |  Přátele
Sukničkář Joey chodí s Kathy i s Kesy. Chandler mu radí, aby se rozhodl jen pro jednu z nich. Pár hodin poté se Chandler poprvé políbí s kathy, kterou tajně miluje. Monika, Phoebe, ross a Rachel o tom vědí. Kathy se rozchází s Joeym. teprve teď se konečně Chandler jOEYMU PŘIZNÁVÁ KE SVÉMU PROHŘEŠKU. dO SEBE ZAHLEDĚNÝ ROSS HRAJE PŘÁTELŮM SVÉ SKLADBY NA KEYBOARDU, ALE NIKDO SE MU NEODVÁŽÍ ŘÍCT, ŽE JEHO HUDBA JE PŘÍŠERNÁ.
Přátelé

Bude mi patnáct-Vlasta Svobodová

11. července 2009 v 14:26 | KeFy |  Zajímavé knihy
Stěhovat se z Prahy na vesnici, to není jednoduché rozhodnutí. To se stalo čtrnáctileté dívce jménem Kateřina.Kátá se tomu brání zuby nechty. Ale co se dalo asi tak dělat, když se k babičce do Lhoty stěhovala celá rodina. Ona,její tátamiroslav Matějka, máma Anička, bratr Ondra a malá roztomilá sestřička Terezka.Pan Matějka se chtěl vrátit ke svému původnímu řemeslu,truhlařině. nejhůře na tom byla Káťa, přičšla do novéškoly, obklopovaly ji cizí tváře a málem se z ní stala holka se čtyřkami. Ondra byl velmi společenský a hned si našel přátele. Čtyřkařkou se stala jen proto, že špatně viděla. Musela si opatřit nové brýle. Nechtěla ovšem takové, které by se jí nelíbily.
Problém byl v tom, že žádné levné se jí nelíbily a ty co jo, stály tři tisíce. Po poradě s rodinou přispěla na ty brýle svoje peníze, dali na ně rodiče, bratr i babička. Konečně měla brýle a ve škole se hned vytáhla zpátky na jedničky. Všechno bylo zase v pořádku, kdyby neexistoval Vondráček.
Ten ji hned první den zhrozil tím, že ji řekl, že je nafrněna pražačka. Tím začala jejich nenávist. A že nenávist nemá daleko k lásce, potvrdí každý. A tak samozdřejmě se tak stalo. Káťa si uvědomí, že se zamilovala, a tak se Pepovi ( Vondráček) vyhýba. Ten ji jednou, když byla u rybníka a četla si, vzal do náruče a hodil do vody. Netušil však, že neumí plavat. Když si uvědomil, že se topí, skočil do vody a zachránil ji. Když se Katka probere, zjistí, že nemá brýle. Ty se utopily. Ondra, který všechno viděl, Pepu zmlátí, a on se ani nebrání. Škodu na brýlých zaplatí pan Vondráček, který Kátiným rodičům řekne, že se jejich dětí mají rádi.
Tak Kateřina dostala první pusu od nenáviděného kluka a to, že je Káča ze Lhoty považovala za lichotku.
obálka/obal

hLUČNÍ SOUSEDÉ

11. července 2009 v 14:05 | tvmag. |  Ostatní celebrity
Jennifer Garner
Ben Affleck
,,Bydlet vedle Bena Afflecka a Jennifer Garner je peklo!" chytá se za hlavu americká rozhlasová superstar Howard Stern. Slavný páreček si pronajal byt hned vedle jeho apartmánu v New Yorku, protože Jennifer v těchte dnech zkouší na Broadwayi hru Cyrano z Bergeraku. Ne, že by byly hvězdy tolik hlučné, ale luxusní newyorská Upper West Side je zcela obklopena paparazzi. ,,Už chápu, proč některé společnosti zakazují celebritám vstup do svých budov," brblá Stern.

Depp se bojí Oscara

11. července 2009 v 13:57 | tvmag. |  Johnny Depp
Johnny Depp
Johny Depp má panickou hrůzu z toho, že by mohl vyhrat Oscara. Nesnáší totiž chvíle, kdy má promlouvat před davy lidi. ,,Úplně se sesypu a chovám se jako naprostý blbec," klepe se strachy tento idol mnoha žen. K tolik obávané chvíli měl přitom už dvakrát blízko - nominaci na cenu Akademie si vysloužil v roce 2003 za roli kapitána Jacka Sparrowa v Pirátech z Karibiku a rok na to zase za svůj výkon ve snímku Hledání Země Nezemě. ,,Nominace mi úplně stačí, " říka Depp. ,,Můžu sedět v koutku a cítit se poctěn. Před lidi ale nechci." Zvláštní od člověka, kterého sleduje celá planeta. Tedy alespoň její ženská polovina.

živá zásilka

10. července 2009 v 13:44 | bravo |  Strašidelné příběhy
Ali se narodil v Íránu, ale díky úspěšnému obchodovaní s USA si vydělal slušný majetek a už delší dobu vlastní také americký pas. Většinu času také žije v New Yorku. Jenomže jeho přítelkyně bydlí pořád v Teheránu - a íránské úřady jí odmítají vydat povolení k vycestování. Protože by Ali ji přesto všechno měl rád ve své blízkosti a chce ji vidět častěji než jednou za pár měsíců, přišel jednoho dne na úžasný nápad: propašuje svou přítelkyni z její země v zavazadle! Nechal kvůli tomu vyrobit zcela zpeciální kufr, naplnil ho potravinami na dva dny a nechal ho projít kontrolou na letišti jako běžné zavazadlo - s dívkou uvnitř! On sám letěl spojem den předem, aby kufr mohl v New Yorku v klidu vyzvednout. Jenomže když ho pak otevřel, čekalo ho kruté procitnutí: jeho dívka byla mrtvá - běhěm letu v zavazadlovém prostoru letadla zmrzla...

pozn.: smutný ;-(

Řvoucí alarm

10. července 2009 v 13:36 | bravo |  Trapasy
Jeli jsme s našima do města. Táta zrovna zaparkoval, když v rádiu začali hrát moji oblíbenou písničku. Řekla jsem rodičům, aby šli dopředu, že si song poslechnu do konce a pak je někde najdu. Jenomže když jsem chtěla otevřít dveře u auta, nešlo to! Taková smůla - blokla se dětská pojistka! Nic se neděje, řekla jsem si a přelezla jsem na přední sedadlo, abych vystoupila předními dveřmi. Nevím ale, co se stalo nebo co jsem možná zmáčkla, protože najednou se rozezněl v autě alarm! Samozdřejmě jsem nevěděla, jak ten řvoucí krám vypnout! Všichni kolem na mě zírali, jako kdybych chtěla to auto ukrást!!!
pozn.: lol dobrý no

Striptýz na koupálku

10. července 2009 v 13:24 | bravo |  Trapasy
Nechtěla jsem se svěřovat, ale teď vím, že se s tím už musim někomu svěřit. Stalo se to už dávno. Byla jsem zrovna na koupališti, když se tam přihnala partička docela pěkných kluků. Moc jsem si jich nevšímala, a to byla ta chyba! Rozhodla jsem se, že si trochu zaplavu, tak jsem ze sebe sundala tričko a už jsem se připravovala na to, že skočim. Jenže v tu chvíli se na mě podívalo celé koupaliště!!! Já jsem nechápavě koukala, protože se nmi všichni smáli! A pak se ke mě přihnal ten nejhezčí kluk a s grimasou ve tváři mi pověděl, že jsem nahoře bez!!! Já jsem se na sebe koukla a zjistila jsem, že jsem si plavky zřejmě sundala s tím trikem!!! Sebrala jsem se a utíkala pryč, co mi nohy stačily. Na tom koupališti jsem se neukázala!
Exhibicionistka
pozn.: tak něco podobnýho se mi taky stalo, ale já odpověděla : ,,Neříkej, že ti to vadí..." Akorát mi ten vršek spadl když jsem skočila do vody a uplaval...Dopadlo to dobře, nabídl mi tričko a staly se z nás kamarádi...(teda teď jsme už jen kamarádi)

Nenapravitelný omyl

7. července 2009 v 14:44 | bravo |  Strašidelné příběhy
Řidič kamionu se mezi dvěma výjezdy rozhodl narychlo zajet za svou rodinou. Už se nemohl dočkat, až si pohraje se svým malým synkem Tomáškem. Na silnici před jeho domem ležela velká kartonová krabice. Protože mu stála v cestě, řidič ji přejel, aniž by se zamyslel, co tam asi dělá... Když pak na parkovišti zaparkoval svůj tahač, pospíchal do domu pozdravit se s rodinkou. Toma nikde neviděl. Dost se tomu divil, protože jindy mu malý vždycky pospíchal naproti. Uvítal se se ženou a zeptal se jí, kde je jejich syn. Ona mu vysvětlila, že kluk si na silnici hraje s krabicí. Muž zezelenal, vyběhl ven a úplně bez sebe se vracel zpátky. Těžkým vozem přejel vlastního syna!

6.místo

2. července 2009 v 16:40 | bravo |  Harry Potter
Ema Watson získala 6.místo v soutěži ZLATÝ OTTO 2006 v kategorii herečka.

3.místo

2. července 2009 v 16:37 | bravo |  Cameron Diaz
Cameron Diaz získala 3.místo v soutěži ZLATÝ OTTO 2006 v kategorii herečka.

1.místo

2. července 2009 v 16:35 | bravo |  Brad Pitt a Angelina Jolie
Angelina Jolie získala 1.místo v soutěži ZLATÝ OTTO 2006 v kategorii herečka.

pozn.:že by hlasovali muži, ani se nedivím xD

Kolečkové brusle

2. července 2009 v 16:33 | bravo |  Trapasy
Tento trapas se mi stal na moje narozeniny. Od rodičů jsem dostala úplně nové spešl kolečkové brusle. Byla jsem totálně happy a hned jsem se hrnula ven zafrajeřit... :o) V ten den nebylo zrovna pěkné počasí, ale mě to nevadilo. Bruslila jsem a bylo to v klidu. Teďka jako jedu a předemnou se objeví jeden kluk, který se mi moc líbí. Hned jsem zpanikařila a spadla jsem. A přímo obličejem do kaluže. Tak jsem si říkal: ,,Hm, to je super!" Ten kluk se začal řezat a já zrudla. On mi podal ruku, že mi pomůže vstát, a dal mi kapesník, ať si utřu obličej. Po cestě jsme kecali a lidi se pořád na mě dívali. Bylo mi to divný, a tak jsem se s tím klukem rozloučila. když jsem přišla domů, jdu do koupelny umýt si packy - a kouknu do zrcadla - myslela jsem, že mě fakt raní! Byla jsem ve tváři celá rozmazaná, hrůza! Tak jsem se ponaučila, a jak bude hnusné počasí, tak už nikdy nepujdu na ,,koldy"!
Sisinka

pozn.:no tak to ted alol xD to muselo být hnusný...jen nechápu proč to neřekl

7.místo

1. července 2009 v 12:48 | bravo |  Olsenky
Mary-Kate Olsen získala 7.místo v soutěži ZLATÝ OTTO 2006 v kategorii herečka.

10.místo

1. července 2009 v 12:44 | bravo |  Olsenky
Ashley Olsen získala 10.místo v soutěži ZLATÝ OTTO 2006 v kategorii herečka.

Daniel Radcliffe

1. července 2009 v 12:35 | bravo |  Harry Potter
…sex s fanynkami:
"Když v USA probíhaly promoakce k jedničce Pottera, čekala na mě v hotelu holka, která měla na sobě jenom ručník. Bylo mi tehdy teprve 11 a vůbec jsem nevěděl, jak se mám chovat. Dnes by mi to připadalo cool a určitě bych proti tomu nic nenamítal!"
…jednoznačné nabídky.
"Jestli holky po mně jedou proto, že jsem Harry Potter, to je mi jedno. Je mi 17 - a to je přece super!"
…fitness:
"Snažim se udržovat fit, ale neberu žádný pilule nebo tak. Nezmenšuje se po nich chlapovi jeho mužství?"
…holky:
"Momentálně jsem sólo. Dosud se objevily jenom dvě, které bych vážně označil za své přítelkyně."
…ochlupení:
"Nechutný! Zničehonic mi narostly po celém těle ty šílený chlupy! Připadám si jako opičák!"
…image Harryho Pottera:
"Panebože, po sedmém a snad už posledním filmu budu Harrym devět let! Je neuvěřitelný, kolik lidí jsem za tu dobu poznal, kolik přátelství se vytvořilo a taky kolik se jich rozpadlo…"
…hudba: "Občas v rozhovorech zmínim nějakou kapelu a vzápětí mi poštou dorazí hromada cédeček. Tak to zkusim znova: třeba Arcade Fire…?" J
…Harryho osud:
"Myslím, že paní Rowlingová ho nechá umřít. A teda taky v to doufám! Protože zatím sice nevím, jak to celý dopadne, ale docela se už těším na nějakou cool umíračku!"


Závratě štěstí

1. července 2009 v 12:33 | bravo |  Trapasy
Bohužel mám občas problémy s krevním tlakem. Smůla je, že bez varování omdlívám… Nedávno se mi to stalo taky: V narvaném autobuse nebylo místo k sezení a musela jsem stát. Snažila jsem se být statečná, ale najednou se mi zatmělo před očima a já zase omdlela. Předtím než jsem ztratila vědomí, jsem si ještě stihla uvědomit, že mě někdo zezadu zachytl. Později jsem se dozvěděla, že to byl můj tajný idol! Další den jsem mu ve škole poděkovala a on se na mě usmál a řekl, že se mu moc líbím. V té chvíli se mi opět udělalo mdlo - ale tentokrát to bylo štěstím!
Pozn.:Tak tohle není trapas…To je děsně hezký a romantický

Já chci domů!

1. července 2009 v 12:32 | bravo |  Orlando Bloom
Britové se v Americe prostě necítí ve své kůži…Potvrdil to i "pirát" Orgando Bloom, který se právě vrátil z Los Angeles do Londýna. Orli pendluje mezi oběma místy, ale v Londýně se prostě cítí jako ryba ve vodě. Už se nemůže dočkat, až vyrazí do svých oblíbených hospůdek.

Pomsta

1. července 2009 v 12:29 | bravo |  Trapasy
Ještě před koncem školního roku mě a mý kámošky vytočil jeden spolužák. Už teda nevím ani proč, ale prostě jsme se tehdy rozhodly, že mu to oplatíme. Oběd jsme to odpoledne do sebe přímo nacházely a pospíchaly před školu. Byly jsme čtyři, a tak jsme se rozdělily po dvou na každý roh u dveří. Vtom se otevřely dveře a Lucka už byla napřažená, že mu vlípne facku…Když vtom jsme se koukly a on tam nebyl ten spolužák Vašek, ale náš ŘEDITEL! Připadaly jsme mu podezřelé, tak se hned ptal : "na koho tady číháte?" My na to: "Na Vaška, spolužáka…" a on: "Určitě s dobrými úmysly, že?" My jsme zčervenaly a utekly! Od té doby si všechny účty vyřizujeme ve třídě. Radši…J
Evka, 12
Pozn.:Tak tohle je teda nic moc…Vždyť to vlastně ani trapas nebyl, stačila nějaká vtipná odpověď a bylo by to v pohodě. Ale k tvůj věk tě omlouvá. J